استاکر

این یک متن نمونه می باشد.

استاکر(لیفتراک دستی( : وسیله ای است کاربردی جهت حمل ، جابجایی ، بالابردن و تخلیه انواع پالتو بارهای دیگر در کارگاه ها ، انبارها و کارخانجات می باشد که دارای انواع گوناگونی هستند که در ذیل به آنها می پردازیم:

استاکر(لیفتراک دستی( : وسیله ای است کاربردی جهت حمل ، جابجایی ، بالابردن و تخلیه انواع پالتو بارهای دیگر در کارگاه ها ، انبارها و کارخانجات می باشد که دارای انواع گوناگونی هستند که در ذیل به آنها می پردازیم:

  • استاکردستی ارتفاع 160cm : وسیله ای که با نیروی دست کار میکند. دارای جک هیدرولیک و در ظرفیت های مختلف از 1 تن تا 3 تن و با شاخک های متنوع از 75cm تا 110cm مورد استفاده قرار می گیرد. استاکر های دستی به صورت استاندارد برای تخلیه بار از پشت کامیون 10 تن مناسب می باشد.
  • استاکر دستی ارتفاع 250  :cm   وسیله ای که با نیروی دست کار میکند. دارای جک هیدرولیک و در ظرفیت های مختلف از 1 تن تا 2 تن و با شاخک های متنوع از 75cm تا 110cm مورد استفاده قرار می گیرد. استاکر های دستی به صورت استاندارد برای تخلیه بار از سطوحی که ارتفاع 210 cm از سطح زمین دارند مناسب می باشد.

استاکر های دستی در برندهای ایرانی ، چینی و ترکیه موجود می باشند.

  • استاکر نیمه شارژی :وسیله ای که با نیروی برق و با شارژ باطری کار میکند. دارای جک هیدرولیک و در ظرفیت های مختلف از 1 تن تا 3 تن و با شاخک های متنوع از 75cm تا 110cm  مورد استفاده قرار می گیرد. استاکر های نیمه شارژی به صورت استاندارد برای تخلیه بار از پشت کامیون و سطوح بلند تر مناسب هستند(از 160 cm تا 350 cm ارتفاع بالابری) این استاکر ها در برند ترکیه موجود است.
  • استاکر تمام برقی: وسیله ای که با نیروی برق کار میکندو باید حتما در برق باشد. دارای جک هیدرولیک و در ظرفیت های مختلف از 1 تن تا 2 تن و با شاخک های متنوع از 75cm تا 90cm  مورد استفاده قرار می گیرد. استاکر های برقی به صورت استاندارد برای تخلیه بار از پشت کامیون و سطوح بلند تر مناسب هستند (از 160 cm تا 270 cm ارتفاع بالابری)این استاکر ها در برند ایرانی موجود است.
  • بشکه گیر(با تخلیه کن و بدون تخلیه کن): این وسیله برای حمل و جابجایی بشکه و تخلیه آن مورد استفاده قرار میگیرد و از ارتفاع 150 cm  تا ارتفاع 270 cm موجود می باشد در برند ایرانی ، چینی و ترکیه موجود می باشد.
  • استاکر ایرانی

 

https://www.facebook.com/aran.matin.5[/yt_social_icon]
بازرگانی آران

شرکت بازرگانی آران با حدود 10 سال فعالیت رسمی در زمینه واردات ، تولید و پخش انواع محصولات هیدرولیکی توانسته است با ارائه بی نقص ترین شیوه ارائه خدمات در ایران پیشرو باشد. ارائه پشتیبانی فنی نامحدود و حرفه‌ای محصولات یکی از اولویت های اصلی بازرگانی آران بوده و تلاش کرده هیچکاه کیفیت محصولات و پشتیبانی محصولات هیدرولیکی را فدای کمیت محصولات نکند.

تماس با ما

  • ایران ، تهران ، تهران
  • شماره تماس : 02155532773
بالا