Explore

حسینی: خودم را برای 5 دقیقه خراب نمی‌کنم

به گزارش "ورزش سه" دقیقه آخری که حسینی داشت رکورد کلین شیت متوالی در تاریخ فوتبال ایران را جا به جا می کرد برای او حسابی حاشیه ساز شد.


در دقیقه 52 شوت ترابی با برخورد به صورت حسینی و تیر دروازه به بیرون رفت و در حالی که بازیکنان سایپا منتظر بودند تا ضربه کرنر را بزنند دروازه بان استقلال روی زمین افتاد و تا وقتی که رکورد را شکست هم از جای خود بلند نشد. در این بین شایعاتی به وجود آمده که حسینی برای ثبت این رکورد تاریخی حاضر نشد از زمین بلند شود و این نکته است که دروازه بان جوان استقلال را حسابی ناراحت کرده است.


سید حسین حسینی در این باره گفت: واقعا نمی دانم این شایعات چطور برای من درست شد درحالی که عکس ها نشان می دهد که بینی من بر اساس برخورد توپ شکسته است. بعد از بازی هم به همه نشان دادم که بینی ام کج شده است و این حرف هایی که مطرح می شود به هیچ عنوان نمی تواند صحت داشته باشد.


او ادامه داد: در آن صحنه که این اتفاق برایم افتاد اصلا نمی دانم توپ کجا رفت و خودم هم در اثر برخورد توپ کاملا گیج شده بودم. یکی از بازیکنان می گفت به پهلو دراز بکش تا خون وارد مغزت نشود. شرایط عجیبی بود و اصلا خودم هم نمی دانم چه اتفاقی در آن صحنه برای من رخ داد. 


دروازه بان استقلال در مورد این که تا بعد از رکورد شکنی از زمین بلند نشد هم  گفت: باور کنید من اصلا نمی دانستم بازی دقیقه چند است و فقط در 10 ثانیه پایانی که تماشاگران یک صدا ثانیه ها را فریاد می زدند متوجه شدم که رکورد را شکسته ام. من آنقدر درد داشتم که اصلا متوجه رکورد نبودم. 


حسینی در ادامه نسبت به رکودری که به این شکل شکسته شد هم می گوید: من 873 دقیقه دروازه استقلال را بسته نگه داشتم و حالا 5 دقیقه کمتر یا بیشتر چه اهمیتی دارم؟ فکر می کنم دقایق بسته نگه داشتن دروازه ام به اندازه کافی خوب بود که نخواهم تمارض کنم. دلیلی هم نداشت که تمارض کنم چون این رکوردها تمام می شود و مهم موفقیت تیم است که ارزش آن برای هر بازیکنی از رکوردهای فردی مهمتر است. مطمئن باشید من به خاطر 5 دقیقه بیشتر و کمتر هرگز خودم را خراب نمی کنم و با تمارض خودم را زیر سوال نمی برم.


دروازه بان استقلال در پایان در مورد رکورد شکنی اش هم گفت: این رکورد خواست خدا بود ولی کاش با پیروزی استقلال همراه می شد. ناراحتی هواداران از نتیجه من را هم ناراحت کرد و شادی ام تکمیل نشد.

ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ هفدهم(جدول)

به گزارش "ورزش سه"، بازی های هفته هجدهم لیگ برتر به انجام رسید و علی علیپور کماکان به عنوان بهترین بازیکنان این رقابت ها در صدر جدول حضور دارد. در میان بازیکنان حاضر در رده های بالایی جدول، محمد عباس زاده و مرتضی تبریزی تنها بازیکنانی بودند که موفق شدند جایگاه خود را ارتقا دهند. 


با بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ هفدهم همراه "ورزش سه" باشید:


اول – علی علیپور، پرسپولیس – 14 امتیاز 


مهاجم پرسپولیسی ها در دیدار اخیر این تیم موفق نشد کاری از پیش ببرد؛ اما عملکرد او در بازی های قبلی باعث شد تا وی کماکان در صدر بهترین ها قرار بگیرد. علیپور که آقای گل فعلی لیگ نیز به شمار می رود تاکنون 11 بار دروازه حریفان را باز کرده و 2 بار نیز اقدام به گلسازی کرده است، ضمن اینکه مهاجم مازنی سرخ ها یک پنالتی منجر به گل نیز برای تیمش به دست آورده است. 


دوم – محمد عباس زاده، سایپا – 11 امتیاز 


مهاجم نارنجی پوشان در هفته ای که گذشت بیشترین اثرگذاری را از بین بازیکنان حاضر در صدر از آن خود کرد. عباس زاده که به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد، توانست با گل و پاس گل خود شرایط را برای پیروزی یاران دایی مهیا کند. او تاکنون 6 بار دروازه حریفان را باز کرده است. 3 بار با پاس های خود مقدمات گلزنی در تیم را فراهم کرده و 2 پنالتی منجر به گل نیز به دست آورده است. 


سوم – مرتضی تبریزی، ذوب آهن – 10.5 امتیاز 


یکی از کاپیتان های ذوب آهن در بازی های لیگ فعلی بسیار پرنوسان نشان داده است. مرتضی تبریزی اما در بازی اخیر ذوبی ها برابر پیکان توانست بدرخشد و با گلی که برای تیمش به ثمر رساند راه را برای پیروزی سبزقباها هموار کرد. تبریزی یکی از گلزنان 7 گله لیگ هفدهم است که در جدول گلزنان نیز در رده های بالا حضور دارد. او 2 پاس گل و 2 پنالتی نیز از خود به جا گذاشته است که تنها یکی از آنها تبدیل به گل شده است. 


چهارم – محمد قاضی، پدیده مشهد – 9.5 امتیاز 


گلزن مشهدی ها این روزها سخت به دنبال به دست آوردن عنوان آقای گلی رقابت های لیگ است. محمد قاضی که فصل پیش نیز بازی های خوبی برای نفتی ها به نمایش گذاشته بود در بازی های این تیم تاکنون توانسته 9 بار دروازه حریفان را باز کند. ضمن اینکه این بازیکن بلند قامت 1 بار نیز اقدام به کسب پنالتی برای تیمش کرد که از بدشانسی او راهی به دروازه حریف پیدا نکرد. 


چهارم – جاسم کرار، صنعت نفت آبادان – 9.5 امتیاز 


هافبک عراقی نفتی های آبادان در بازی های این فصل بدون شک بهترین بازیکن تیمش محسوب می شود. جاسم کرار از آن جمله بازیکنان حاضر در لیگ برتر است که هم در گلزنی و هم در گلسازی تبحر دارد. وی تاکنون 5 بار توانسته دروازه حریفان را باز کند. 3 بار با پاس های خود بازیکنان را در موقعیت گلزنی قرار داد و 2 پنالتی نیز برای تیمش به دست آورد که یکی از تبدیل به گل شده است. 


چهارم – لوسیانو پریرا، صنعت نفت آبادان – 9.5 امتیاز 


مهاجم برزیلی صنعت نفت پس از یکی دو فصل افول، در رقابت های لیگ هفدهم موفق شده تا حدودی به دوران خوب خود بازگردد. پریرا در بازی هایی که برای یاران کمالوند به میدان رفته، توانسته 5 بار دروازه حریفان را باز کند. او 2 بار نیز با حرکات خود برای تیمش گلسازی کرد و 2 پنالتی نیز به دست آورد که تنها یکی از آنها تبدیل به گل شده است. 


پنجم – محمد نزهتی، سپیدرود رشت –  9 امتیاز 


یکی از بازیکنان زهردار تیم سپیدرود همین محمد نزهتی بود. او که روی تنها گل به ثمر رسیده در بازی اخیر تیمش تاثیر زیادی داشت، تاکنون 5 بار موفق شده به گل برسد. نزهتی از جمله بازیکنان باتجربه سپیدرودی ها محسوب می شود که می تواند بیش از این نیز برای گیلک ها بدرخشد. او 1 پاس گل نیز برای همبازیان خود مهیا کرده و 3 پنالتی منجر به گل نیز برای تیمش به دست آورده است.


پنجم – محسن مسلمان، پرسپولیس – 9 امتیاز


مهندس پرسپولیسی ها هر چند در بازی اخیر این تیم موفق نشد تا روند بازی را تغییر دهد؛ اما با پاس گلی که در دیدار قبلی ارسال کرده بود موفق شد در کسب عنوان بهترین گلساز لیگ خود را دست نیافتنی کند. او تاکنون 9 بار با پاس های خود مقدمات گلزنی در تیم را فراهم کرده است و از این نظر رکورددار لیگ هفدهم به شمار می رود. 


توضیح جدول:


بازیکنان حاضر در رقابت های لیگ به ازای هر گل و پاس گل یک امتیاز مثبت دریافت می کنند. آنها پس از به دست آوردن پنالتی، در صورت گل شدن یک امتیاز مثبت و یا در صورت از دست رفتن آن نیم امتیاز مثبت دریافت می کنند.

ارزشمندترین بازیکنان لیگ هفدهم

 بازیکنتیم گلپاس گلپنالتیامتیاز
1 علی علیپور پرسپولیس 11 2 1 14
2 محمد عباس زاده سایپا 6 3 2 11
3 مرتضی تبریزی ذوب آهن 7 2 1.5 9.5
3 محمد قاضی پدیده 9 0 0.5 9.5
3 جاسم کرار صنعت نفت 5 3 1.5 9.5
3 لوسیانو پریرا صنعت نفت 5 2 2.5 9.5
4 محمد نزهتی سپیدرود 5 1 3 9
4 محسن مسلمان پرسپولیس 0 9 0 9
5 جلال علیمحمدی سپاهان 7 1 0 8
5 ساسان انصاری سپاهان 6 1 1 8
5 محمد ایرانپوریان تراکتورسازی 5 3 0 8
5 حسین ابراهیمی سپیدرود 4 3 1 8
5 مهدی ترابی سایپا 4 3 1 8
6 عیسی آل کثیر نفت تهران 6 0 1 7
6 مهدی طارمی پرسپولیس 4 2 1 7
7 علی دشتی پارس جنوبی جم 4 0 2.5 6.5
8 رضا خالقی فر گسترش فولاد 5 1 0 6
8 معین عباسیان پدیده 1 4 1 6
9 فرشاد جانفزا فولاد خوزستان 4 1 0.5 5.5
10 فرشاد احمدزاده پرسپولیس 4 1 0 5
10 مرتضی آقاخان پیکان 4 1 0 5
10 پیمان بابایی گسترش فولاد 4 1 0 5
10 امین قاسمی نژاد پدیده 4 1 0 5
10 حسین مهربان پدیده 4 0 1 5
10 فرزاد حاتمی تراکتورسازی 4 0 1 5
10 رحیم زهیوی فولاد خوزستان 3 2 0 5
10 آگوستو سزار صنعت نفت 3 2 0 5
10 محمدرضا حسینی ذوب آهن 3 2 0 5
10 داریوش شجاعیان استقلال 2 3 0 5
10 فرشید اسماعیلی استقلال 2 3 0 5
10 مهدی رجب زاده ذوب آهن 2 3 0 5
10 علی قلی زاده سایپا 2 2 1 5
10 عبداله ناصری فولاد خوزستان 1 4 0 5
11 آلویز نانگ پارس جنوبی جم 4 0 0.5 4.5
11 حسین پورامینی پارس جنوبی جم 2 2 0.5 4.5
11 علی قربانی استقلال 2 2 0.5 4.5
11 محمدرضا خلعتبری پدیده 1 3 0.5 4.5
12 علی اصغر عاشوری فولاد خوزستان 4 0 0 4
12 محمدرضا خانزاده پدیده 4 0 0 4
12 کمال کامیابی نیا پرسپولیس 3 1 0 4
12 امید سینگ پارس جنوبی جم 3 1 0 4
12 حسن بیت سعید استقلال و فولاد 2 2 0 4
12 میلاد فخرالدینی گسترش و ذوب‌آهن 2 1 1 4
12 ربیع عطایا ذوب آهن 1 3 0 4
12 وحید امیری پرسپولیس 1 3 0 4
12 مهرداد محمدی سپاهان 0 1 3 4

کونته: مورینیو آدم کوچکی است

به گزارش "ورزش سه"، جنگ لفظی بین این دو مربی که از درگیری آنها در کنار زمین در دیدار فصل گذشته دو تیم چلسی و منچستریونایتد در استمفوردبریج آغاز شده بود، در روزهای اخیر شدت گرفت. ابتدا مورینیو بود که کونته را به خاطر حرکاتش کنار زمین، "دلقک" توصیف کرد و پس از پاسخ مربی ایتالیایی، آقای خاص در کنفرانس مطبوعاتی دیدار گذشته تیمش مقابل برنلی، به محرومیت کونته به دلیل نقش داشتن در تبانی در زمان حضور در فوتبال ایتالیا اشاره کرد؛ اظهارنظری که پاسخ دوباره کونته را به همراه داشت.

او پس از دیدار امشب تیمش مقابل نوریچ در جام حذفی به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم پاسخ دادن به چنین اظهارنظرهایی دشوار است، زیرا وقتی یک نفر هدفش توهین کردن به یک فرد دیگر است، نشان می دهد که آدم کوچکی است.

همه ما او را به خوبی می شناسیم. او همیشه همینطور بوده است. این شیوه اوست. این مسئله من را شگفت زده نکرده است. فکر می کنم او آدم کوچکی است.

زندگی ادامه دارد. من نگران صحبت های او نیستم. وقتی منچستریونایتد و چلسی با هم روبرو می شوند، فرصت خوبی برای من و اوست تا در یک اتاق موضوع را حل کنیم. وقتی حرفی می زنید، باید مسئولیت آن را برعهده بگیرید. اگر تلاش می کنید تا حرف بزنید و وقتی آن را کلی بیان می کنید، باید شخصیت بزرگی داشته باشید؛ باید خیلی جسارت داشته باشید."

https://www.facebook.com/aran.matin.5[/yt_social_icon]
بازرگانی آران

شرکت بازرگانی آران با حدود 10 سال فعالیت رسمی در زمینه واردات ، تولید و پخش انواع محصولات هیدرولیکی توانسته است با ارائه بی نقص ترین شیوه ارائه خدمات در ایران پیشرو باشد. ارائه پشتیبانی فنی نامحدود و حرفه‌ای محصولات یکی از اولویت های اصلی بازرگانی آران بوده و تلاش کرده هیچکاه کیفیت محصولات و پشتیبانی محصولات هیدرولیکی را فدای کمیت محصولات نکند.

تماس با ما

  • ایران ، تهران ، تهران
  • شماره تماس : 02155532773
بالا